Ringid Tallinnas

Robootika arendab ruumilist, loovat ja tehnilist mõtlemist ning õpetab tegevusi läbi mõtlema ja planeerima. Programmeerimine ei ole ainult koodi kirjutamine, vaid läbi erinevate mängude saab sellest lõbus ja haarav tegevus.

Robootikaring Kristiine Lasteaias

Robootikaring on mõeldud 5.-7. aastastele lastele. Tundides õpitakse tundma erinevaid hariduslikke roboteid, programmeerima visuaalses programmeerimiskeeles ja ehitama plokkidega liikuvaid roboteid. Ringis on võimalik kasutada mitmeid erinevate võimalustega robootikakomplekte: Qobo, mTiny, Cubroid, Ozobot, Moss, Dash jne. Lisaks õpitakse visuaalset programmeerimiskeelt kasutades selleks tahvelarvutis olevaid erinevaid keskkondi. Eesmärgiks on lahendada ülesandeid läbi plokkide liigutamise. Võimalik on kasutada ka Scratch programmi, kus saab programmeerides valmis teha erinevate esemete ja tegelastega liikuvad pildid.

Ringi juhendaja on Ringa Rooteman. Tal on pikaajaline kogemus programmeerijana ja ta on osa võtnud erinevatest robootikaga seotud koolitustest ja võistlustest. Ringa on mitmeid aastaid juhendanud robootika- ja programmeerimise huviringe nii koolides kui lasteaedades.

Tallinna Kristiine Lasteaias:
Tuisu tn 20, Tallinn

Tunnid toimuvad üks kord nädalas alates 08.03.2024.a.
reedeti kell 8.00 – 8.45

Huviringi kuutasu on 33 eurot.


Registreerimiseks täida registreerimisvorm

Huviringides osalemise tingimused

Isikuandmete töötlemise kord


Robootikaringis toimuvad tegevused on kajastatud robootika- ja programmeerimisringi kodulehel:

robootika.digipurk.ee/kristiine-lasteaia-robootikaring